1 еўра 2.4501
1 долар 2.1499
100 рас.руб. 3.2409
06.01.2019
У абавязках Андрэя – ўзаемадзеянне са СМІ і грамадствам, праца ў сацсетках, інфармаванне Федэрацыі хакея і каманд супернікаў аб выніках матчаў, прадастаўленне фота і відэаматэрыялаў. Па словах Андрэя, дзякуючы гэтай працы ён пазнаёміўся з многімі добрымі людзьмі, якія працуюць у сферы спартыўнай журналістыкі.
02.01.2019
Самым паспяховым матчам на дадзеным адрэзку чэмпіянату для МФК «Мядзведзі» стаў хатні паядынак супраць «Мастоў». На дваіх каманды забілі 14 мячоў. Праўда, пераможцу так і не выявілі —  7: 7.
02.01.2019
У рэспубліканскім цэнтры алімпійскай падрыхтоўкі па лёгкай атлетыцы прайшлі адкрытыя спаборніцтвы «Калядныя старты». Наймацнейшыя спартсмены з Латвіі, Украіны і розных куткоў Беларусі сустрэліся ў манежы і пазмагаліся за званне мацнейшага.
02.01.2019
На турніры ў Баранавічах у першым жа баі Ягор Касцюшэўскі атрымаў траўму, але дайшоў да фіналу і заваяваў залаты медаль. Максім Валковіч правёў для сябе апошні турнір у узроставай катэгорыі 12-13 гадоў. На гэтых спаборніцтвах яму акрамя залатога медаля дастаўся прыз «За лепшую тэхніку».
23.12.2018
Заўзятарам Ігар Бажко стаў чатыры гады таму, ад дня заснавання клуба “Дынама-Маладзечна”, які збіраў яшчэ Дзмітры Краўчанка. Чытаў выданні, цікавіўся, каго набіраюць.
21.11.2018
24 і 25 лістапада ў Гродзенскай вобласці пройдзе першы тур міні-футбольнага першынства. Смаргонскі МФК «Мядзведзі», які ў мінулым годзе заняў пятае месца, сёлета таксама прадставіць наш горад на гэтым турніры. Першы выезд смаргонцаў намечаны на суботу, 24 лістапада, у Ліду.
14.11.2018
Турнір правядуць у спартыўнай зале культурна-аздараўленчага комплексу ДРАЦ «Надзея» для дзяўчат 17 лістапада , для юнакоў 18 лістапада.